> admin Ağustos 26 2023

TrSohbet

TrSohbet

Yıllardır faaliyetlerini sürdüren Trsohbet kanalları artık yenilikleri ile yeni nesillere önce olma yolunda ilerliyor. Önceleri Yazışarak başladığımız sohbet sitelerinde artık görüntülü ve sesli bir şekilde devamlılık niteliği taşıyabiliyor. Biliyorum birçok kullanıcı eski düzeni özlemiş olmasına rağmen bizler bu düzene yenilik getirmeyi seviyoruz. Sıradanlıktan biraz olsun uzaklaşarak farklı faaliyetleri sitemize aktiftirerek kullanıcılarımızın ilgisini çekmeyi hedefliyoruz. Birçok sohbet siteleri bu uğurda çalışmalar yapmış olmasına rağmen ücretli kıldığı bu sistemlerde başarılı olamadılar. Lakin Bizimkiler sizlere sunacak oldukları hizmetlerin karşılığında herhangi bir maddi bir beklenti içerisine girmeden aksettirecekler. Yani demek istiyorum ki yenilikleri kazanırken cebinizden paranızlardan olmayacaksınız.

 

Ask Sohbet, Aşk Sohbet Odaları, Bizimkiler ile Aşk Odaları

Trsohbet adı altında toplanmış yazılı sohbet sitelerinin ücretli olanları mevcut iken ücretsiz hizmet veren sitelerde bulunmaktadır. Bizimkiler hem eski tat sohbeti sizlere sunarken yeni ara yüzü ve ekibi ile sizinle olmaya devam ediyor.

TrSohbet Odaları

Odalarımız genel ve özel olmak üzere iki bölmeden oluşmaktadır. Bu odalarda hem Yazışarak sohbet edebilirsiniz. Hem de özel odalarda görüntülü sohbet ile devam edebilirsiniz. Tabi seçim senin. Asla bir mecburiyet söz konusu olamaz. Sohbet odalarımız da değişmeyen tek şey seviye içeren çizgimiz. Çünkü seviyeyi korumak adına yönetici ekibimiz ile 7/24 çalışıyoruz. Yeniliklerimizden biraz olsun bahsedelim. Artık mobil cihazlardan giriş yapan dostlarımız uygulamalar sayesinde daha seri sohbet yapabiliyor. Üstelik bu uygulamalar cep telefonlarınıza bedava indiriliyor.

Sadece bu kadar mı? Hayır. Sevgili dostlarımız, radyo kanallarımızda canlı istek hattı kullanabileceksiniz. Hatta yayınlarımıza canlı konuk dahi olabiliyorsunuz. Sohbet odalarımız capcanlı sohbeti ile fark yaratıyor..

trsohbet

TrSohbet Odaları

Mobil TrSohbet

İnternet ve teknoloji güzel birliktelik ile sohbet sitelerine mobil uyumu getirdi. Böylelikle cep telefonu markanız ne olursa olsun sohbet sitelerine Java derdi olmadan giriş yapabilirsiniz. Mobil cihazınız internete erişim sağladığı sürece bizimle olmamanız için hiç bir engel yok. Uygulamar için de sakın paniklemeyin. iOS ve Android kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış uygulamalarımız her telefona uygun bir halde hizmetinizde.

Sabah, öğlen, akşam sen iste yeter ki paşam. Telefonun sayesinde istediğin her an.

www.bizimkiler.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir