Bizimkiler.Net

Sohbet Odalarına Giriş

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

admin Haziran 24 2020
Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

Güvenilir Sohbet Sitesi Odalarına hoş geldiniz, sohbet sitesi insanların çoklu olarak bir araya gelerek sohbet ortamı kurarak muhabbet ettikleri server sunucularıdır. Sohbet sitesi bazı platformlarda kullanıcılarına ücretli olarak hizmet sunmaktadır. bizimkiler.net sohbet sitesi olarak farkımız sizlere parasız sohbet hizmeti sunmaktır bu anlamda siz değerli chat odası kullanıcılarımızın güvenli ve huzurlu bir şekilde sohbet edebilmesi için maddi ve manevi olarak tüm olanakları kullanmaktayız.

Sohbet siteleri arasında aktif ve güncel olan aktiveleri deneyerek yeni ve güvenli bir yapı merkezini kendimize vizyon olarak tanımladık, sohbet odaları içerisin de rahat ve kolay iletişim kurabileceğiniz yeni web applet olanağı sunarak siz değerli kullanıcılarımıza huzurlu ve keyifli bir ortam sunmaktayız. Bu sohbet ortam sınırları içersin de  vereceğiniz bilgiler ve şifreler de kalıcı olarak veri merkezinde koruma altındadır. Web sitemiz içerisin de gerçekleştireceğiniz  muhabbet diyaloglarınızı kanal genelinde tüm kullanıcılarımız görecektir. Özel sohbetlerde 1’e 1 sohbetlerinizi 3. bir kişinin görmesi imkansızdır.

Sohbet Sitesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Dil, Din, Irk ayrımı yapmamak ve siyasi konuşmalar da kesinlikle  bulunmamanız. Chat sitelerinizn asıl amacı seviyeli ve keyifli bir ortam kurmaktır.

Argo ve Küfürlü yazılı içerik paylaşımı kesinlikle yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan kişi ve kişiler chat sitesi yöneticileri tarafından tespit edildikten sonra süreli veya süresiz olarak sohbet odasından uzaklaştırılacaktır.

Telefon numarası ve özel bilgi paylaşımı vb içeriklerin paylaşılması kesinlikle yasaktır. Bu Tür paylaşımlarda bulunan kişiler öncelikle site yöneticileri tarafından sonrasın da ise mağdur edilen kişi ve kişilerin  rızası alınarak gerekli ip tespitinin ardından savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır. Sizlere bu önemli güvenlik ve tedbir konularında uyarmayı ön gördük. Sizlere hoş sohbetler ve iyi eğlenceler dileriz.

 

, , , , , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizimkiler.Net