> admin Ağustos 27 2023

Nur Sohbet

Nur Sohbet

Siz hic Nur sohbet odalarında bulundunuz mu? Bu odalar da yapılan sohbetler, İslamiyet’e olan inancımızı sorgulamadan dini sohbet yapıyoruz. Biliyorsunuz sohbet ederek yeni arkadaşlar edinmek için sanal sohbet sitelerini tercih ediyoruz. Bazı siteler sadece cuma günleri dini sohbete izin verirken bizimkiler bu konuda sizleri sıkmıyor ve kasmıyor. Özgürce inançlarınızdan bahsedebileceksiniz. Değerli kullanıcılar, bu odalara erişim sağlamak için öncelikle yaş ortalaması 18 üzeri olması gerekiyor. Ne olursa olsun bu yaş grubunda olmayan kullanıcılar sohbet sitemizde yer alamıyor.

Gerek İslamiyet gerek mensubu olduğunuz inanç sağladığınız dinlerden bahsetmek bizimle mümkün. Dini sohbet yapmayı seven kullanıcılar olabiliyor. Bu kişiler ya dini sohbet odalarımız da yada nur sohbet odalarını tercih ediyorlar.

Nur sohbet Odaları

Yazımızın başında belirtmiş olduğumuz gibi sitemize ve sohbet odalarımıza giriş yapmak isteyen dostlarımız belli yaş sınırlamasının üzerinde olması gerekiyor. Bu odalar da kesinlikle anlayış ve hoş görü kavramı hakimiyetini almalı. Ne kadar çok birbirimize iyi niyetli yaklaşır ve saygınlık içerisin de dinlersen bu sistemin değişmeden ilerleyebilecegini düşünüyorum.

Nur sohbet

Nur sohbet Odaları

İslami Nur sohbet ortamı neden var? Amacımız, Dini inanca sahip kişiler ile İslami bilgileri hafizamizda güçlendirmektir. Belkide Allah’a olan saygınlığınızı konuşarak sohbet ederek kazanabilmesi düşünüyor olabilirsiniz. Aynı zamanda sohbet den sıkılan dostlarımız için, dini oyunlar da dini bilgileri güçlendirmede fayda sağlar. Böylece din hakkında bildiğiniz bilgiler doğru yada yanlış öğrenebiliyoruz. Dini sohbet odalarında dini bilgiler paylaşıldığı gibi Nur sohbet odalarında da gönül rahatlığıyla sohbet edilebiliyor.

Nur Chat

Sevgili arkadaşlar zamanla sohbet platformları ihtiyaç doğrultusunda bir çok sohbet odaları açmış bulunuyor. Yaşınız ve siteye giriş amacınızı baz alarak kendi tercihiniz ile seçiyor oluyorsunuz. İlk olarak şunu demeliyim ki, islami sohbet ve nur chat bizlere dini bilgiler konusunda sohbet edebilmenize yardımcı oluyor. İslami sohbet etmek isteyen kullanıcılarımız bu odaları Tercih Ediyor. Üstelik dinin konuşulduğu bu odalardan ücret talep etmemiz mümkün değil.

Gerek sohbet odalarımız da gerek ise radyo kanallarımız da sohbetimiz ve yayınlarımız İslami duygularımızı canlandırıyor. Sizleri de bekliyoruz..

www.bizimkiler.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir