> admin Ağustos 27 2023

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet

Mirc sohbet denilince akıllara bir çoğunuzun eski yıllarda yapmış olduğumuz o eğlenceli sohbetler gelir. Tabi o dönemler de mobil cihazlardan erişim sağlamak yoktu. Eğer masa üstü bilgisayarın yok ise bu sitelere giriş söz konusu bile olamazdı. Her sitenin kendine ait mIRC programları bulunuyordu. Web üzerinden giriş yapan dostlarımız da Java programlama sistemini indirmesi gerekiyordu. Bütün bunlar zor gelince bilgisayarımıza masa üstü programı olarak mIRC programları iniyordu. Bu program ücretsiz servis edilebiliyordu. Ayrıca, kendi isteğiniz doğrultusunda şekillenebilen bir sisteme bağlı idi. Eklentiler tamamen siz nasıl isterseniz o şekilde devam ediyordu. Aslında şöyle bakacak olursak gerçekten eğlenceli bir sistem üzerine kurulmuş sohbet anlayışı hakimdi.

Ayrıca Seneler geçti. Artık teknoloji yenilikler verdi. Ve mobil cihazlardan bile giriş sağlanabiliyor. Lakin o mircin tadını alamayan kullanıcılar mIRC programlarını indirerek alışılagelmiş düzene devam ediyorlar.

mirc sohbet

Mirc Sohbet

Bizimkiler Net mIRC

İrc sunucuları sizler için büyük bir keyif verici özelliğe sahip ise bizimkiler ile katalım keyfinize keyif diye buradayız. Hatta hemen Bizimkilernet script ile bizimkiler mIRC indirebilirsin. Yeni insanlar ile tanışıp sohbet etmek istiyorum diyen herkesi eğlenceli sohbet platformumuza bekliyoruz. Bizimkiler mIRC sohbet odaları ile şu dönemde gündemde. Kullanıcılarına daha seri sohbete dahil etmek ve eski alıskanlarından vazgeçmemek için bu sohbet odaları tercih ediyorlar.

Ayrıca Bizimkiler kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış programlarla karşılıyor.

Eski mIRC Siteleri

Eski mirc siteleri hem Türkiye’den hemde Avrupa ülkelerinden kullanıcıları eğlenceli sohbet anlayışı ile bir araya getiriyor. Ayrıca Rengarenk sohbetler ile daha canlı ve heyecanlı muhabbetler edilebiliyor. mIRC sohbet ile eskiye olan özlemi yeni siteler gidermeye calışsa da eski alışkanlıkların yerini hiç bir şey doldurmuyor. Yıllardır sohbet eden herhangi bir kullanıcıya her ne kadar mobil uygulamalar var deseniz de aklı hep eski sisdemde mircde.

Bizler hem eski kullanıcılarımızı kusturmemek adına hemde yeniliklerden mahrum kalmamanızı istiyoruz. Bu nedenle her iki sistemi de sunuyoruz. Kullanıcılarımıza yenilikleri zorunlu tutamıyoruz. Eski ile yeniyi bu iki heyecanı yaşatmak isteyen dostlarımız burada. Sen hâlâ nerdesin aceba? Aşağıda bulunan linkimize tıklamanız dahilinde yanımızdasın unutma. Hadi ufak bir tıkla. Sizleri heyecanla bekliyoruz.

www.bizimkiler.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir