> admin Ağustos 26 2023

Kampus Sohbet

Kampus Sohbet

Her üniversiteye hazırlık aşamasında olan öğrencilerin hayali Kampüs sohbet ortamında bulunmak. Öyle değil mi? Sizlerin de böyle bir düşüncesi su sınav dönemlerinde olmasını? Kimileri bu hayale kavuşurken, kimilerinin bu istekleri hayal kırıklığı oldu. Bizler de bu ortamı sizlere sağlamak istedik. Hayalini gerçekleştiren yada gerçekleştiremeyen herkesi küçük bir hayale davet ettik. Bu odalarımıza öncelik ile söylemeliyim ki, yaş ortalaması 18 altı kimse giriş yapamıyor. Tamamen katılımın ücretsiz olduğunu söylemem de fayda var.

Sizlere öğrencilik yıllarını hatırlatacak sohbetler ile geçmişe giderek özlemini çektiğimiz yılları hatırlayabiliyorsunuz. Bu ortamda bulunamamış kullanıcılarımız da bu saye de gitmiscesine sohbete katılım sağlayabiliyor. Genç kesimin genellikle tercih ettiği bu sohbet türünün içeriği ne? Örneğin, sadece yazışarak mi sohbet edilebiliyor?

kampüs Sohbet

Kampus Sohbet

Görüntülü Kampüs Sohbet

Sohbet etmek isteyen sanal ortamlarda yerini alıyor. Artık bir çok dostumuz bu platformlara daha sıcak bakıyor. Böyle olunca bizlerde yenilik getirerek kullanıcılarımızın bizlere olan ilgisini artırma gayretindeyiz. Gerek konuşarak gerek görüntülü yapacağınız sohbet çeşitlerini bizlerde sizlere sağlıyoruz.

Aslında camda sohbet hizmeti paralı olduğu düşünülerek çok fazla tercih edilmiyor. Bir çok dostumuz da da endişeler yakalarını bırakmıyor. Söylemeliyim ki, kamera açmak için sizlerden para talebinde bulunmuyoruz. Üstelik açma zorunluluğu olmadan sohbet yapabiliyoruz. Kampüs sohbet odalarında gerçekleşen bu hizmet kimseyi zorda bırakmadan gerçekleşmeli. Eğer ben görüntülü hizmetimizden faydalanmak istiyorum diyorsanız hemen özel odalarda bulunan cam talebini başlatabilirsiniz. Karşı taraf istediği an kameranız aktif hale geliyor. Peki bu odalarda bulunmak için para ödüyor muyuz? Hatta gelin bu yazımız da bu sorunun cevabını arayalım.

Ücretsiz Kampüs Sohbet

Sohbet odalarımızın hangisine olursa olsun bedava hizmet sağladığımızı sen de şuan duyuyorsun. İlk olarak söylemeliyim ki, sitemiz sohbet sitesi. Ayrıca sohbet odalarımız ücretsiz sohbetin timsali. Böylelikle parasız sohbet ediyor ve yeni insanlar tanıyoruz. Hadi gelin sizlerde aramıza katılarak o duyguyu tadalım. O çocuk zamanımızın yaşadığı heyecanı tekrar yakalayalım.

Bunun için bir şey yapmana gerek yok. Sadece aşağıdaki linke tıklayarak bizimle olabilirsiniz.

www.bizimkiler.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir